Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się realizowaniem profesjonalnych usług geodezyjnych. W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych sprzętów oraz narzędzi, co powoduje, że wszystkie działania wykonujemy w bardzo sprawny oraz fachowy sposób. Dodatkowo kadra doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Geodeta Skawina – szeroka oferta firmy

Propozycja naszej firmy to między innymi wykonywanie map do celów projektowych. Są one niezbędne w przypadku projektowania budynków wraz z przyłączami oraz pozostałymi elementami zagospodarowania działki. Podczas prowadzonych pomiarów korzystamy z najwyższej jakości przyrządów, które są gwarancją dokładności i precyzji działania. Oprócz tego nowoczesne systemy informatyczne pozwalają na szybkie przeniesienie pomiarów w terenie do nowoczesnych programów komputerowych, dzięki czemu mapy są tworzone w niezwykle sprawny sposób.

Poza wykonywaniem map do celów projektowych zajmujemy się również tyczeniem budynków i innych obiektów. Realizacja ta polega na przeniesieniu budynku z projektu na teren budowy. Naszym zadaniem jest wyznaczenie usytuowania budynku względem granic oraz innych charakterystycznych elementów zagospodarowania działki.

Nasi specjaliści zajmują się również sporządzaniem kompleksowej dokumentacji do celów prawnych oraz wznowieniem znaków granicznych i ustaleniem granic działek.

Prace geodezyjne – sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod względem szybkości, jak i dokładności działania. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje powodują, że jesteśmy w stanie sprostać nawet niestandardowym oczekiwaniom inwestorów. Swoje działania prowadzimy nie tylko na rzecz klientów indywidualnych, ale również na potrzeby firm i przedsiębiorstw działających w różnych branżach.

Wykonujemy również usługi geodezyjne w innych miastach:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu!