Domeną naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych usług geodezyjnych na rzecz Klientów indywidualnych, firm budowlanych oraz biur projektowych. Swoje działania wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnych sprzętów i akcesoriów, co jest gwarancją najwyższej jakości oraz wysokiej precyzji prowadzonych działań.

Geodeta Zabierzów – postaw na sprawdzone rozwiązania

Za realizację zleceń przez naszą firmę odpowiedzialny jest geodeta uprawniony mgr inż. Kamil Sawa. Zakres kompetencji pozwala na wykonywanie geodezyjnych pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, realizacyjnych oraz inwentaryzacyjnych, a ponadto również na rozgraniczanie i podziały działek oraz nieruchomości (gruntów) oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych.

W ramach prowadzonych działań oferujemy przede wszystkim sporządzanie map do celów projektowych. Dokument ten jest niezbędny do projektowania budynku wraz z przyłączami oraz pozostałymi elementami zagospodarowania działki. W czasie swojej pracy korzystamy z najwyższej jakości sprzętów, co powoduje, że prowadzone działania są wykonywane w bardzo sprawny oraz niezwykle dokładny sposób. Oprócz tego zajmujemy się również tyczeniem budynków i innych obiektów. Realizacja ta polega na przeniesieniu budynku z projektu na teren budowy z uwzględnieniem stron świata, granic działki oraz charakterystycznych elementów znajdujących się na posesji.

W zakresie naszych usług wykonujemy również inwentaryzację powykonawczą obiektów budowlanych. Polega ona na wykonaniu pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych mających na celu zebranie aktualnych danych o przestrzennym rozmieszczeniu elementów zagospodarowania terenu.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. W swoich szeregach posiadamy bardzo doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy są gwarancją sprostania nawet niestandardowym oczekiwaniom naszych Klientów. Na rzecz naszych Klientów zajmujemy się tworzeniem wszelkiej niezbędnej dokumentacji potrzebnej do sprawnego załatwienia spraw urzędowych.

Wykonujemy również usługi geodezyjne w innych miastach:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu!