Domeną naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych usług geodezyjnych na rzecz Klientów indywidualnych, firm budowlanych oraz biur projektowych. Swoje działania wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnych sprzętów i akcesoriów, co jest gwarancją najwyższej jakości oraz wysokiej precyzji prowadzonych działań.

Geodeta Zabierzów – postaw na sprawdzone rozwiązania

Za realizację zleceń przez naszą firmę odpowiedzialny jest geodeta uprawniony mgr inż. Kamil Sawa. Zakres kompetencji pozwala na wykonywanie geodezyjnych pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, realizacyjnych oraz inwentaryzacyjnych, a ponadto również na rozgraniczanie i podziały nieruchomości (gruntów) oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych.

W ramach prowadzonych działań oferujemy przede wszystkim sporządzanie map do celów projektowych. Dokument ten jest niezbędny do projektowania budynku wraz z przyłączami oraz pozostałymi elementami zagospodarowania działki. W czasie swojej pracy korzystamy z najwyższej jakości sprzętów, co powoduje, że prowadzone działania są wykonywane w bardzo sprawny oraz niezwykle dokładny sposób. Oprócz tego zajmujemy się również tyczeniem budynków i innych obiektów. Realizacja ta polega na przeniesieniu budynku z projektu na teren budowy z uwzględnieniem stron świata, granic działki oraz charakterystycznych elementów znajdujących się na posesji.

W zakresie naszych usług wykonujemy również inwentaryzację powykonawczą obiektów budowlanych. Polega ona na wykonaniu pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych mających na celu zebranie aktualnych danych o przestrzennym rozmieszczeniu elementów zagospodarowania terenu.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. W swoich szeregach posiadamy bardzo doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy są gwarancją sprostania nawet niestandardowym oczekiwaniom naszych Klientów. Na rzecz naszych Klientów zajmujemy się tworzeniem wszelkiej niezbędnej dokumentacji potrzebnej do sprawnego załatwienia spraw urzędowych.