Nasze doświadczenie pokazuje, że w życiu każdego – prędzej czy później – zachodzi potrzeba skorzystania z usług geodety. Pojawia się wtedy obawa dotycząca wyboru profesjonalisty, który wykona swoją pracę solidnie. Za profesjonalne przygotowywanie gruntów oraz budynków do dalszych prac zgodnie z przepisami odpowiada geodeta. Myślenice to jedna z miejscowości, w których fachową pomocą służy firma Geo-Saw.

Usługi geodezyjne – Myślenice. Czym zajmują się geodeci z Geo-Saw?

Uprawniony geodeta z firmy Geo-Saw może być zaangażowany w wykonywanie następujących prac:

  • pomiar i wyznaczanie granic działek,
  • wyznaczanie oraz wznawianie punktów granicznych,
  • połączenie i podział nieruchomości,
  • inwentaryzacja powykonawcza budynku wraz z przyłączami, a także sieci oraz przyłączy uzbrojenia terenu,
  • sporządzanie map do celów projektowych, zarówno budynków wraz z przyłączami, jak i sieci czy przyłączy uzbrojenia terenu, elementów infrastruktury przestrzennej
  • a także wiele innych usług, odpowiadających na potrzeby zarówno indywidualnego klienta, jak i firm budowlanych czy biur projektowych.

Geodeta – Myślenice. Profesjonalne usługi w Twoim mieście

Nieustannie poszerzana wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz kwalifikacje niezbędne w zawodzie geodety, pozwalają nam na realizację szerokiego zakresu usług. Staramy się każdemu klientowi zapewnić możliwie najwyższą jakość usługi, bowiem stosujemy sprzyjającą efektywnej współpracy otwartą komunikację.

Uzyskanie dodatkowych informacji bądź fachowej porady z zakresu geodezji, a także rozwianie jakichkolwiek wątpliwości w tym zakresie możliwie jest poprzez kontakt z naszym biurem, do którego serdecznie zapraszamy.