Nasze doświadczenie pokazuje, że w życiu każdego – prędzej czy później – zachodzi potrzeba skorzystania z usług geodety. Pojawia się wtedy obawa dotycząca wyboru profesjonalisty, który wykona swoją pracę solidnie. Za profesjonalne przygotowywanie gruntów oraz budynków do dalszych prac zgodnie z przepisami odpowiada geodeta. Myślenice to jedna z miejscowości, w których fachową pomocą służy firma Geo-Saw.

Usługi geodezyjne – Myślenice. Czym zajmują się geodeci z Geo-Saw?

Uprawniony geodeta z Krakowa z firmy Geo-Saw może być zaangażowany w wykonywanie następujących prac:

  • ustalenie przebiegu granic działek,
  • wyznaczenie lub wznowienie punktów granicznych,
  • podział działki oraz nieruchomości,
  • inwentaryzacja powykonawcza budynku wraz z przyłączami, a także sieci oraz przyłączy uzbrojenia terenu,
  • sporządzanie map do celów projektowych, zarówno budynków wraz z przyłączami, jak i sieci czy przyłączy uzbrojenia terenu, elementów infrastruktury przestrzennej
  • a także wiele innych usług, odpowiadających na potrzeby zarówno indywidualnego klienta, jak i firm budowlanych czy biur projektowych.

Geodeta – Myślenice. Profesjonalne usługi w Twoim mieście

Nieustannie poszerzana wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz kwalifikacje niezbędne w zawodzie geodety, pozwalają nam na realizację szerokiego zakresu usług. Staramy się każdemu klientowi zapewnić możliwie najwyższą jakość usługi, bowiem stosujemy sprzyjającą efektywnej współpracy otwartą komunikację.

Uzyskanie dodatkowych informacji bądź fachowej porady z zakresu geodezji, a także rozwianie jakichkolwiek wątpliwości w tym zakresie możliwie jest poprzez kontakt z naszym biurem, do którego serdecznie zapraszamy.

Usługi geodezyjne – Myślenice. Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnych usług geodety?

Skorzystanie z usług geodezyjnych nierzadko może uchronić przed nieprzyjemnymi konsekwencjami prawnymi, a co za tym idzie, często również finansowymi. Osobą, która posiada odpowiednie kompetencje do określania, w jakiej odległości od granicy działki można postawić dany budynek oraz którędy przebiegać może sieć wodociągowa, kanalizacyjna lub gazowa i stale aktualizującą swoją wiedzę z tego zakresu jest geodeta. Myślenice są obszarem, na którym działa nasza firma Geo-Saw, świadcząca tego rodzaju profesjonalne usługi. Pomagamy nie tylko w wyżej wymienionych czynnościach, ale również wytyczamy granice działek oraz zajmujemy się podziałami i łączeniem nieruchomości.

Geodeta – Myślenice. Dla kogo prowadzimy prace pomiarowe?

Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i  firmy budowlane czy biura projektowe. Zapewniamy profesjonalne podejście i kompleksową obsługę każdej z osób, dla której świadczymy usługi geodezyjne. Myślenice to jedno z miast, na terenie którego przeprowadzamy prace pomiarowe. Wykonują je wykwalifikowani i doświadczeni w swym fachu profesjonaliści, którzy są na bieżąco z dynamicznie zmieniającymi się przepisami prawnymi, aby zapewnić prawidłowe i zgodne z obowiązującymi normami wykonanie usług. Szczególny nacisk kładziemy na komunikację z klientem i informowanie go na bieżąco o wszystkich zmianach, niezależnie od tego, czy jest to firma, czy osoba prywatna.

Wykonujemy również usługi geodezyjne w innych miastach:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu!