W życiu zdarza się wiele sytuacji, w których – chcąc zapewnić sobie prawidłowo wykonane pomiary, ich oznaczenia oraz zgodność z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego – warto zdać się na usługi geodezyjne. Gwarantem poprawności określonych granic wytyczanej działki czy sporządzonej do celów projektowych mapy, eliminującym możliwość wystąpienia związanych z nimi problemów w przyszłości jest geodeta. Niepołomice to jedno z miast, w którym firma Geo-Saw świadczy swoje profesjonalne usługi w tym zakresie.

Usługi geodezyjne – Niepołomice. Czym zajmują się specjaliści z Geo-Saw?

Zakres naszych uprawnień pozwala nam na realizację podziałów nieruchomości, sporządzanie dokumentacji wykorzystywanej do celów prawnych, geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, inwentaryzacyjne czy realizacyjne. W świetle tego ze świadczonych przez nas usług mogą korzystać nie tylko firmy budowlane czy biura projektowe, ale także klienci indywidualni.

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi geodezyjne w Niepołomicach były możliwie jak najbardziej spersonalizowane, a tym samym odpowiadały na indywidualne potrzeby każdego klienta. Gwarancją ich jakości jest nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w branży geodezyjnej, a także kładziony przez nas nacisk na otwartą komunikację z klientem oraz profesjonalną obsługę.

Jeśli potrzebujesz wsparcia z zakresu geodezji lub masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości dotyczące tej dziedziny, skontaktuj się z naszym biurem.