W życiu zdarza się wiele sytuacji, w których – chcąc zapewnić sobie prawidłowo wykonane pomiary, ich oznaczenia oraz zgodność z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego – warto zdać się na usługi geodezyjne. Gwarantem poprawności określonych granic wytyczanej działki czy sporządzonej do celów projektowych mapy, eliminującym możliwość wystąpienia związanych z nimi problemów w przyszłości jest geodeta. Niepołomice to jedno z miast, w którym geodeta z Krakowa z firmy Geo-Saw świadczy swoje profesjonalne usługi w tym zakresie.

Usługi geodezyjne – Niepołomice. Czym zajmują się specjaliści z Geo-Saw?

Zakres naszych uprawnień pozwala nam na realizację podziałów działek oraz nieruchomości, sporządzanie dokumentacji wykorzystywanej do celów prawnych, geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, inwentaryzacyjne czy realizacyjne. W świetle tego ze świadczonych przez nas usług mogą korzystać nie tylko firmy budowlane czy biura projektowe, ale także klienci indywidualni.

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi geodezyjne w Niepołomicach były możliwie jak najbardziej spersonalizowane, a tym samym odpowiadały na indywidualne potrzeby każdego klienta. Gwarancją ich jakości jest nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w branży geodezyjnej, a także kładziony przez nas nacisk na otwartą komunikację z klientem oraz profesjonalną obsługę.

Jeśli potrzebujesz wsparcia z zakresu geodezji lub masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości dotyczące tej dziedziny, skontaktuj się z naszym biurem.

Geodeta – Niepołomice. Jakiego rodzaju usługi wykonujemy?

W Geo-Saw wykonujemy szeroki zakres usług geodezyjnych. Poza podstawowymi zadaniami takimi jak wytyczanie granic działek, tworzenie map do celów projektowych zawierających plany budynków i sieci przyłączy uzbrojenia terenu oraz dokonywanie połączeń i podziałów nieruchomości, ustalamy również linie brzegowe i wznawiamy znaki graniczne. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie prowadzone przez nas pomiary odbywały się ze stuprocentową dokładnością, świadcząc wysokiej jakości wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników usługi geodezyjne. Niepołomice to jedno z miast, na terenie którego prowadzimy naszą działalność.

Usługi geodezyjne – Niepołomice. Dlaczego praca geodety jest tak istotna?

Wytyczenie granic przez geodetę gwarantuję pewność, iż znajdują się one we właściwym miejscu. Umożliwia to profesjonalna aparatura i doświadczenie wykwalifikowanych pracowników. Udokumentowanie przeprowadzonych w ten sposób pomiarów może być niezwykle pomocne w wielu sprawach. Również przebudowa i tworzenie od zera nowych obiektów, których powstanie wymagało wcześniejszego uzyskania pozwolenia, muszą zostać odnotowane na mapie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej. Poza budynkami są to także parkingi, wjazdy, przebieg sieci elektrycznej oraz kanalizacyjnej i wiele innych. Warto więc, aby czynnościami tymi zajął się profesjonalista, jakim jest geodeta. Niepołomice to obszar, na którym nasza firma Geo-Saw świadczy kompleksowe usługi z tego zakresu.

Wykonujemy również usługi geodezyjne w innych miastach:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu!