Wyznaczanie działki pod budowę wymarzonego domu to tylko jedna z wielu sytuacji związanych ze specjalistycznymi pomiarami gruntów, w której warto zdecydować się na profesjonalne usługi geodezyjne. Wieliczka to jedno z miast, w którym służymy fachową pomocą.

Geodeta – Wieliczka. Jakie usługi świadczy firma Geo-Saw?

Klienci indywidualni, firmy budowlane oraz biura projektowe mogą skorzystać z naszej pomocy w zakresie sporządzania map do celów projektowych, podziałów nieruchomości, wyznaczenia granic działek budowlanych, tyczenia i inwentaryzacji budynków wraz z przyłączami, a także sieci. Zakres naszej działalności jest naprawdę szeroki, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać niemal wszystkim oczekiwaniom klientów.

Warto rozważyć skorzystanie z profesjonalnej pomocy geodety, aby zapewnić sobie między innymi precyzyjne określenie granic działki i uniknąć w przyszłości negatywnych konsekwencji prawnych, finansowych czy nawet konfliktów z sąsiadami wynikających z jej niewłaściwego określenia.

Usługi geodezyjne – Wieliczka. Dlaczego warto nam zaufać?

Wysoka jakość naszych usług związana jest z wieloletnim doświadczeniem w branży geodezyjnej. Z zaangażowaniem podchodzimy do relacji z każdym klientem, opartej na otwartej komunikacji oraz profesjonalnej i odpowiadającej na indywidualne potrzeby obsłudze.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości związanych z dowolną kwestią z zakresu geodezji, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.