Wyznaczanie działki pod budowę wymarzonego domu to tylko jedna z wielu sytuacji związanych ze specjalistycznymi pomiarami gruntów, w której warto zdecydować się na profesjonalne usługi geodezyjne. Wieliczka to jedno z miast, w którym służymy fachową pomocą.

Geodeta – Wieliczka. Jakie usługi świadczy firma Geo-Saw?

Klienci indywidualni, firmy budowlane oraz biura projektowe mogą skorzystać z naszej pomocy w zakresie sporządzania map do celów projektowych, podziałów działek, wyznaczenia granic, tyczenia i inwentaryzacji budynków wraz z przyłączami, a także sieci. Zakres naszej działalności jest naprawdę szeroki, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać niemal wszystkim oczekiwaniom klientów.

Warto rozważyć skorzystanie z profesjonalnej pomocy geodety z Krakowa, aby zapewnić sobie między innymi precyzyjne określenie granic działki i uniknąć w przyszłości negatywnych konsekwencji prawnych, finansowych czy nawet konfliktów z sąsiadami wynikających z jej niewłaściwego określenia.

Usługi geodezyjne – Wieliczka. Kiedy warto z nich skorzystać?

W wielu sytuacjach wymagane jest skorzystanie z usług, jakie świadczy geodeta. Wieliczka jest jednym z miast, na terenie którego wykonuje je nasza firma Geo-Saw. Oferujemy wsparcie i profesjonalne podejście m.in. podczas projektowania i budowy domów bądź innych obiektów, wytyczania granic działek oraz podziałów nieruchomości. Rozwiązaliśmy już niejeden sąsiedzki spór i pomogliśmy wielu osobom w stworzeniu wymarzonego miejsca do zamieszkania. Oferujemy w pełni kompleksowe usługi, dlatego też jesteśmy obecni przy naszych klientach od momentu planowania całego zagospodarowania działki włącznie z jej uzbrojeniem, aż po stworzenie inwentaryzacji powykonawczej. Przy wykonywaniu każdego innego rodzaju prac również wykazujemy się pełnym profesjonalizmem, dbając jednocześnie o indywidualne podejście do klienta.

Geodeta – Wieliczka. Dla kogo wykonujemy usługi?

Zakres wykonywanych przez nas prac jest naprawdę szeroki. Zarówno osoby indywidualne, firmy budowlane, jak i biura projektowe są podmiotami, dla których świadczymy usługi geodezyjne. Wieliczka jest jednym z obszarów, na terenie którego przeprowadzamy prace z zakresu tworzenia planów działek i znajdujących się na ich terenie obiektów oraz przyłączy uzbrojenia terenu, dokonywania pomiarów, a także tworzenia dokumentacji na podstawie podjętych działań. Wszystkie z wymienionych czynności wykonywane są przez doświadczonych w swym fachu profesjonalistów, dbających o relację z klientem i jakość świadczonych usług.

Usługi geodezyjne – Wieliczka. Dlaczego warto nam zaufać?

Wysoka jakość naszych usług związana jest z wieloletnim doświadczeniem w branży geodezyjnej. Z zaangażowaniem podchodzimy do relacji z każdym klientem, opartej na otwartej komunikacji oraz profesjonalnej i odpowiadającej na indywidualne potrzeby obsłudze.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości związanych z dowolną kwestią z zakresu geodezji, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Wykonujemy również usługi geodezyjne w innych miastach:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu!